hogy nehéz a lelked, függetlenül attól, amit átmegyek, itt vagyok. Vagy a nő csillag, és mindenki megöli körülötte, vagy ha egy égő gyertyát gyorsan eloltanak. Nagyon egyszerű szavakkal és dolgokkal szerezheti meg a nő szívét, de ha elveszíti azt a tetteivel, akkor nem lesz képes helyreállítani azt akkor sem, ha a világ kincsei közé hozza. Hiányzik a szaga, a hiányzó személy. Meleg ölelést akarok viselni, és a lelkem átölel a lelked, mert távollétében vagyok, hiányzol, akkor alszom, és képzelemmel rajzolom, hogy az ölében vagyok, és továbbra is utálom a távollétét. Kedvesem megbotlottam a szemeddel, és a szívem leesett. Milyen gyönyörű ember, aki a lányok elhaladásakor behunyja a szemét ہ Engedelmessége az Úrnak és nem védi a szívében lévőket ♥
el örökre, és amikor úgy érzi
ردحذفMerci à tous les amis une belle journée
ردحذفMerci à tous les amis une belle journée
ردحذف